O nas

O FIRMIE

Firma Trans-Recycling Sp. z o.o. została utworzona w 2002 roku i od początku zajmowała się głównie świadczeniem usług transportowych w zakresie przewozu ładunków dla podmiotów gospodarczych wytwarzających, przerabiających i unieszkodliwiających odpady.

Naszymi klientami są krajowe i lokalne firmy z branży recyclingowej jak i pozostałe firmy produkcyjne i handlowe m.in. z branży motoryzacyjnej, spożywczej czy przemysłowej. Choć nadal podstawą biznesu jest transport odpadów na terytorium naszego kraju to od kilku lat rozwijamy się na międzynarodowym rynku transportowym gdzie poza transportem odpadów w ofercie mamy transport towarów naczepami typu chłodnia, firana czy wywrotka.

HISTORIA FIRMY

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2002 r. z chwilą zakupu pierwszego hakowca dedykowanego do transportu odpadów. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy specjalistami w branży transportu odpadów. W ofercie posiadamy około dwudziestu zestawów hakowiec+przyczepa i bramowiec+przyczepa a przez ręce naszych kierowców przewinęło się już kilkadziesiąt takich aut.

Systematycznie unowocześniamy tobor i dopasowujemy go do potrzeb i wymagań naszych klientów pod względem wymagań technicznych oraz np. brandingu. Od kilku lat działamy na międzynarodowym rynku transportowym transportując towary na naczepach typu firana, chłodnia czy wywrotka. Rocznie przewozimy ok. 50 tys. ton wszelkiego rodzaju ładunków autami takich marek jak Mercedes, MAN, Volvo, Renault.

Flota

Zachęcamy do zapoznania się z naszą flotą samochodów

AKTUALNE LICENCJĘ ORAZ DOKUMENTY

 

AKTUALNE LICENCJE
DOKUMENTY DOT.PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI